DAGO - usługi dekarskie
skontaktuj się z nami!
+48 501-722-151


Nasza oferta

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z dekarstwem. Współpracujemy z dostawcami oraz producentami dachówek, pap oraz wszelkich materiałów potrzebnych do wykonania solidnego dachu.

Pokrycia dachowe - dachówka

Wykonujemy pokrycia dachowe oryginalne, a także kładziemy dachówki wykonane systemami domowymi tj. cementowe, bitumiczne oraz ceramiczne.

Pokrycia dachowe z blachy

Wykonujemy pokrycia dachowe z blachy z tzw. rolki - czyli blachy z metra bieżącego. Nasi pracownicy na placu budowy, dotną i wykonają wszelkie obróbki blachy według potrzeb. Na miejscu wykonamy wszelkie potrzebne elementy np. rynny, kominy, spusty itd. W pracy wykorzystujemy każdy rodzaj blachy, od zwykłych arkuszy blachy ocynkowanej po blachę wykonaną z miedzi.

Pokrycia z blachodachówki

Nasi dekarze wykonają dachy z materiałów, elementów prefabrykowanych tj. blachy faliste, płyty obornickie, wszelkiego rodzaju onduliny, poliwęglany i inne.

Pokrycia dachowe z papy

Wykonujemy również pokrycia dachowe z papy wszelkiego rodzaju, pokrycia dachowe zarówno z papy tradycyjnej (kładzionej na gorąco lepikiem) jak również papy termozgrzewalnej.

Remonty dachów, usuwanie azbestu z dachu.

Wykonujemy również remonty i modernizacje dachów z zakresie prac, w które wchodzi rozbiórka dachu.

Odśnieżanie dachów, skuwanie sopli z dachów, płotki przeciwśniegowe na dachach.

Odśnieżamy dachy na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia i Sopot) ale również całego województwa Pomorskiego. Zadbamy aby Twój dach, zimą był bezpieczny, oferujemy również skuwanie sopli lodowych z dachów. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, domki jednorodzinne ale także hale magazynowe, sklepy, biurowce. Skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów.

Zadaszenia balkonowe, wiaty na tarasach i balkonach

Jesteśmy w stanie zrealizować zabudowę tarasów i balkonów w blokach, domach jednorodzinnych. Budujemy wszelkie wiaty i zadaszenia.

Mycie dachów, czyszczenie i konserwacja rynien, mycie dachów

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie oraz w całym województwie pomorskim oferujemy mycie dachów, czyszczenie i konserwację zarówno dachów jak i rynien. Zapewnij swojemu dachowi długotrwały, dobry wygląd i funkcjonalność, pamiętaj o regularnym myciu dachów.

Kładzenie płytek struktonit oraz euronit

Wykonujemy pokrycia dachowe z płytek struktonitu oraz euronitu

Obsada okien połaciowych (dachowych)

Wykonywanie podbitek, konstrukcje cieślarskie

.
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, przekonaj się że usługi świadczone przez nas, są na wysokim poziomie (zapraszamy do działu referencje). Skontaktuj się z nami teraz, a umówimy się na spotkanie w celu wycenienia oraz ustalenia terminu prac. Gwarantujemy jakość i terminową realizację zleceń!

 

współpracuj z nami!

  • wieloletnie doświadczenie
  • specjaliści w swoim fachu
  • dogodne terminy realizacji
  • dobre ceny
  • kompleksowa obsługa
  • fachowe doradztwo

Odśnieżanie dachów i skuwanie sopli dachowych!
iluste.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron www
Projekt i wykonanie: iluste.pl agencja interaktywna